מאמרים

חדרי נוער – כיצד לעצב חדרי נוער טרנדיים - המשך המאמר

האורך הממוצע של מיטות נוער הינו 190 ס"מ מזרון ורוחב של 120 ס"מ ממוצע למזרון.
העיצובים של מיטות נוער מגוונים: מיטות במה, מיטת אפיריון, מיטה נמוכה הנושקת לרצפה בהשראה יפנית ועוד. ניתן לראות מיטות נוער בקווים נקיים או סגנונות רומנטיים בניחוח כפרי, תלוי בסגנון המועדף עליכם לעיצוב חדרי נוער.
בכל מקרה, הקפידו על בחירת מיטות נוער איכותיות מעץ מלא בריא ועל מזרונים אורטופדיים לבריאות הגב.

ריהוט לחדרי נוער

העיצוב המגוון של חדרי נוער מאפשר לחדר המשחקים של הילדות לעלות מדרגה ולהפוך לחדר מדיה בוגר, אינטראקטיבי ומתוחכם יותר. בין הרהיטים הפופולאריים בעיצוב חדרי נוער ניתן למצוא שידת טלוויזיה הכוללת מגירות לאחסון מוצרי מדיה, כוורות תלייה לאחסון ספרים או פריטים שמוצגים לראווה בחדר, שידות צידיות ליד המיטה.
שולחן הכתיבה הוא שולחן כתיבה איכותי ועמיד המלווה את הילד לאורך השנים, ניתן למצוא בעיצוב חדרי נוער שולחנות כתיבה הכוללים שידת מגירות שהינה חלק אינטגראלי מהשולחן. השידות של חדרי נוער מתאימות לאסון קלסרים, חוברות וספרי לימוד ועוד.

ארונות לחדרי נוער
ככל שהילדים גדלים, כך גדלה כמות הבגדים שלהם. אם טרם בחרתם ארון לחדר, במסגרת עיצוב חדרי נוער, מומלץ לשלב ארון בגדים גדול ועמוק בעל חלוקה פנימית פונקציונאלית ונוחה. מומלץ לבחור ארון בגדים בעיצוב קלאסי שילווה את בני הנוער שנים ארוכות ויוכל לשמש אותם כארון בגדים גם כשיתבגרו ואפילו כשיעזבו את הבית.
ניתן לראות ארונות לעיצוב חדרי נוער עם דלתות הזזה, מגירות תחתונות וכותרות אלגנטיות, ארונות יפים ואיכותיים לחדרי נוער יפים ואיכותיים.


חזרה לחלק ראשון