מאמרים

חדרי נוער – כיצד לעצב חדרי נוער טרנדיים

חדרי נוער – כיצד לעצב חדרי נוער טרנדיים

גיל ההתבגרות הוא תקופה של שינויים: הילדים הופכים לעצמאים, דורשים פרטיות, מארחים חברים מאחורי דלת סגורה והעיצוב של החדר שלהם משתנה בהתאם.
אם בחרתם מראש עיצוב ניטראלי וקלאסי, יתכן ותוכלו פשוט לשדרג את המרחב של חדר הילדים ו"לבגר" אותו באמצעות בחירה של אלמנטים ואקססוריז' דינאמיים כמו פתרונות אחסון מסוגננים, מצעים תואמים, וילונות, שטיחים.
אך אם חדר הילדים נראה לכם "ילדותי" מדי וברצונכם להחליף ריהוט ולסגנן חדר חדש מהרצפה ועד התקרה, יש לכם שפע של רהיטים לעיצוב חדרי נוער בשיא הסטייל.

חדרי הנוער של היום הם חדרים אופנתיים ואיכותיים עם שימוש באלמנטים הלקוחים מעולם המבוגרים, חדרי השינה לבני נוער הם שלב נוסף בדרך להתבגרות. המיטות גדולות יותר, הארונות אלגנטיים, שולחנות כתיבה פונקציונאליים ואסתטיים להפליא.

אז למה כדאי לשים לב בעת עיצוב חדרי נוער? לפניכם מספר טיפים שיסייעו לכם במשימת העיצוב.

משנים את המסגרת

נתחיל בסממנים החיצוניים של חדרי נוער. הקירות והרצפה מהווים תפקיד חשוב ביצירת הסגנון של המרחב. בני נוער רבים מעדיפים רצפת פרקט שיוצרת מראה מתוחכם יותר לחדר, רצפת הפרקט שימושית ונוחה להפליא וניתן לעטר אותה על ידי שטיחים מעוצבים. גווני הקירות משנים צבע בגיל ההתבגרות מצבעים עליזים עם עיטורים ואיורים לצבעים קלאסיים ורכים יותר כמו לבן, שמנת, בז' או מנגד לחום, אדום וביחד עם הרצפה מהווים מסגרת לעיצוב חדרי נוער מסוגננים.

מיטת נוער

בניגוד למיטות ילדים, מיטות נוער מגיעות במראה בוגר יותר ובגדלים שונים. בני נוער רבים מעדיפים מיטה וחצי או אפילו מיטה זוגית על פני מיטת יחיד, כיוון שמיטת נוער גדולה יותר מאפשרת מרחב תנועה גדול יותר.

המשך מאמר