מאמרים

עיצוב חדרי ילדים – כיצד לעצב חדר שגדל עם הילד - המשך המאמר


הסבה פונקציונאלית

בחרו עיצוב חדרי ילדים שניתן להסב עם גדילת הילד, כך למשל, כוורות שמשמשות בהתחלה לאחסון משחקים וצעצועים ובהמשך הדרך לאחסון ספרי לימוד. שולחן כתיבה שניתן להשתמש בו גם כשולחן מחשב. כוורות אחסון, מדפים, שידות עם מגירות. העדיפו פתרונות אחסון ניידים שאינם מקובעים לקיר ומאפשרים מבחינה מודולארית לשנות את המיקום שלהם ברחבי החדר עם עריכת שינויים סגנוניים בחדר הילדים.

עמידות לאורך זמן

האיכות קובעת. לצורך עיצוב חדרי ילדים, בחרו רהיטים מעץ מלא, בריאים ועמידים ותבטיחו לילדים שלכם עיצוב חדר ילדים לאורך זמן עם ריהוט ידידותי לסביבה ובריא עבורם. עצים אמיתיים כמו אורן, קרולינה הינם עצים עמידים לאורך שנים.
כדי לוודא שרכשתם פריטי עיצוב חדר ילדים איכותיים, חשוב שתשימו לב לתקופת האחריות הניתנת על פריטי עיצוב שונים, לכמה זמן היא תקפה ומה היא כוללת. הקפידו בעיקר על בחירת ארון איכותי לחדר, כיוון שמדובר בפריט שהרוב קונים כפריט חד פעמי ולכן, חשוב לבחור ארון שיחזיק מעמד שנים רבות.
מיקום נכון

מיקום הרהיטים הוא חלק בלתי נפרד מתהליך עיצוב חדרי ילדים. מומלץ למקם את הרהיטים במעטפת החדר, צמוד לקירות, כדי להשאיר מקום במרכז החדר. אם אתם חוסכים בשטח להמשך, למקרה שיוולד עוד ילד שיחלוק את החדר ואתם רוצים שפריטי העיצוב יתפסו כמה שפחות מקום על הרצפה, בחרו כוורות או מדפים שניתנים לתלייה וכך תחסכו בשטח.


חזרה לחלק ראשון